KsiezaPedofile.Info

 
Główna Małoletni Rodzice O Nas Kontakt
STRONA GŁÓWNA
USA - W SKRÓCIE
USA - UKRYWANIE PRAWDY
USA - KSIĘŻA PEDOFILE
USA - KOSZT FINANSOWY
USA - OFIARY

DOKUMENTY

AUDIO/VIDEO

FORUM DYSKUSYJNE

SPRAWA ZAKROCZYMSKA

RUCH OFIAR KSIĘŻY

linki

Jeśli byłeś wykorzystany seksualnie przez księdza lub innego pracownika kościoła kliknij po więcej informacji

Jeśli posiadasz informacje o seksualnym wykorzystywaniu przez księdza lub innego pracownika kościoła kliknij po więcej informacji

 

Kiedy w roku 2002 wiadomości

o wykorzystywaniu seksualnym małoletnich przez księży kościoła katolickiego i ukrywanie tych faktów przez archidiecezję bostońską, stało sie publiczne - milczące do tej pory ofiary księży pedofilów, zaczęły zgłaszać się masowo z niedowierzaniem, że ktokolwiek zechce ich wysłuchać czy uwierzyć - opowiadali  swoje przeżycia. Ku zaskoczeniu prowadzących dochodzenia do końca roku 2002, tylko w archidiecezji bostońskiej zgłosiło się aż 500 osób oskarżających księży o przestępstwa wykorzystywania seksualnego.
 

Była tam matka z Jamaica Palm, która po dzisiejszy dzień,  nie może sobie wybaczyć  faktu że przez szereg lat zapraszała księdza John J. Geoghan do swojego domu, niewiedząc o tym że molestuje on jej trzech synów. Byli tam  "chłopcy  z Salem", których ksiądz Joseph E. Birmingham zabierał na przejażdżkę samochodem - po to tylko żeby ich molestować seksualnie. Fakty wykorzystywania seksualnego, przytaczać można godzinami. 

 

Zgłaszali się masowo ludzie dręczeni doświadczeniami wykorzystywania seksualnego przez księży pedofilów. Ludzie żyjący latami w depresji, niektórzy zrujnowani zażywaniem narkotyków, niektórzy z więzienną przeszłością - ale nadal żyjący. Wdzięczni za fakt, że wreszcie ktoś chce ich wysłuchać. Zdradzeni przez księży, którym w przeszłości  bezgranicznie zaufali,  za co płacą wysoką cenę po dzień dzisiejszy. Mający nadzieję, że zbliżał się moment wymierzenia  kary tym, co ich skrzywdzili.

Doczekali się wreszcie dnia sprawiedliwego. Dochodzenia wykazały również, że nie wszystkim niestety,  dane było doczekania tej chwili. Ci słabsi psychicznie,   popełnili samobójstwa.

Jeszcze inni  "wzięli sprawiedliwość w swoje ręce". W Baltimore np. wykorzystywany seksualnie przez księdza pedofila, nie mogąc dłużej poradzić sobie z wyrządzoną mu krzywdą - zastrzelił swojego oprawcę, po czym oddał się w ręce policji.

 

Maryetta Dussourd

matka z Salem

Globe Staff Photo/Pat Greenhouse

 

Bernie McDaid

Globe Staff Photo / Tom Herde`

 

 

WYDARZENIA

WOŁAJĄ O POMSTĘ  DO NIEBA

SŁUCHASZ

SŁUCHAJ

------
Na podstawie info
BishopAccountability.Org
 
 

 

 

 

 

 

David Clohessy , wiek 46 lat -  dyrektor organizacji Survivors Network of Those Abused by Priests (SNAP) wykorzystywany jako dziecko przez parafialnego księdza

(...) To nie tylko w Boston ... to dzieje się na całym świecie'(...)

 

 

 

 

 

Nawet po latach, cierpienie nie ustaje -  Arthur Austin lat 53 seksualnie wykorzystywany przez ks. Paul R. Shanley w latach 1968/74.

 

 

 

 

 

 

Thomas Fulchino, uspokaja swego syna, Christopher. wykorzystywanego seksualnie przez  ks. Joseph E. Birmingham.
/Globe Staff Photo - Bill Greene

 

 

 

 

 

 

Patrick McSorley  w wieku 12 lat seksualnie wykorzystywany przez

ks. John J. Geoghan.

/Globe Photo - Sarah Brezinsky/

 

 

 

 

 

 

James Hogan - wykorzystywany seksualnie przez ks. Joseph E. Birmingham w czasie kiedy, uczęszczał do szkoły w Salem w latach 80 tych.

Globe Staff Photo / Dominic Chavez

 

 

 

 

 

 

Mark Curran - ofiara wykorzystywania seksualnego po ustaleniach odszkodowawczych dla 90 młodocianych z diecezji Orange / Kalifornia -  przedstawia swojej rodzinie Biskupa, Tod D. Brown.

 

 

 

 

 

 

David Fortwengler - lat 48, kontraktor z North Carolina - wykorzystywany przez księdza pedofila kiedy jako ministrant uczęszczał do kościoła parafialnego w Oxon Hill.

 

 

 

 

 

 

 

David Lyko z  Brookline, N.H., rozpłakał się wspominając seksualne wykorzystywanie

przez księdza pedofila w parafii Lowell. Lyko, był wykorzystywany seksualnie przez  ks.  Joseph E. Birmingham. Jego rodzice uczyli go że "ksiądz jest najbliższym połączeniem z Bogem". Lyko był jednym z chłopców ministrantów, gwałconych w latach 70 tych przez księdzaędza Birmingham. 

W roku  2003 Lyko w raz z innymi 552 osobami, podzielił odszkodowanie 85 mlnionow dol.

 

 

 

 

Dr. William Handelman  trzyma przed sobą zjdęcie z dziecięcych lat kiedy miał 10 może 11 lat - wykorzystywany  przez ks. Louis mlnler. Po narzekaniu jego i innych rodziców - w 1961 roku księdza przeniesiono do innej parafii.

/Photo by Dirk Shadd/

 

 

 

William Claar wiek 43 -  trzyma zdjęcie z młodych lat, będąc małoletnim był wykorzystywany seksualnie przez ks. Bernard Kokocinski.
/Photo by Associated Press/
 

 

 

 

 

 

 

 

Brent BecVar - uczęszczał do 6 klasy szkoły podstawowej imienia "Holy Spirit", wykorzystywany seksualnie przez

ks. Louis mlnler.

/Photo by J.T. Lovette/

 

KsiezaPedofile.Info

RuchOfiarKsiezy.Org

KsiezaPedofile.Info | Zakroczym.Info | PriestsPedophiles.Info

Dozwolone rozpowszechnianie materiału z zaznaczeniem skąd pochodzi

 Copyright | Ochrona Prywatności

RuchOfiarKsiezy.Org

Kontakt info. ogólne

Kontakt z mediami
Przedstawicielstwo
Po za granicami Polski

Aktualne # tel.

Wednesday January 06, 2016